Aktualnie w ofercie:
86 hoteli 4523 ofert

Wyjątkowość Hotelu i kameralne SPA - rozmowa z Dyrektorem Hotel & Medi-SPA Biały Kamień

Wojciech Piotrowski, Hotel & Medi-SPA Biały Kamień (Świeradów Zdrój), Dyrektor Hotelu

W tym miejscu pracy od: od początku funkcjonowania hotelu i chwilę dłużej (tj. od lipca 2009)

W tym miejscu pracy bo
...: uwielbiam kreować nowe produkty i obserwować zadowolonych Gości.

* Na czym polega wyjątkowość Państwa hotelu / SPA?
Hotel & Medi – SPA Biały kamień to naprawdę unikalne miejsce, unikalne przede wszystkim ze względu na kameralny nastrój, jaki w nim panuje i butikowy wystrój wnętrz. Do wykończenia obiektu zostały wykorzystane materiały z różnych zakątków świata, będąc gościem zauważyć można kamień z południowych włoch, lampy z hiszpani, szlachetną armaturę od Villeroy & Boch, czy też meble jednej z najbardziej eksluzwynej polskiej marki Kler. Wszystko to skomponawe zostało z niezwykłą klasą, niewiarygodnym poczuciem estetyki, a także w trosce o jaknajlepsze samopoczucie naszych Gości.

Ale jak to mówią mury to nie wszystko. O codzienny, udany wypoczynek odwiedzających hotel, dba wychwalany przez Gości zespół obsługi. Hotel & Medi-SPA Biały Kamień na początku swojej działalności wdrożył system zarządzania jakością ISO 9001. Jest to niedoceniany przez hotelarzy system doskonalenia usług. Oczywiście postępujemy zgodnie z przyjętami procedurami, ale w większości przypadków tworzone są one w oparciu o doświadczenia i oczekiwania naszych Gości. To przecież Oni są po to, aby nas uczyć, a my po to, aby zgodnie z ich oczekiwaniami, ich pobyt zamienić w niezapomniany. I co najważniejsze, udaje nam się to.  Kolejna wyjatkowość Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień to niewątpliwie zapierające dech w piersiach widoki, jakie rozciągają się z hotelowych okien. Biały Kamień jest najwyżej położnym hotelem w całym Świeradowie, dzieki czemu np. pijąc poranną kawę na tarasie możemy podziwiać przecudowną panaromę gór Izerskich, jakże nieodkrytych przez wielu polskich turystów. Warto także nadmienić, iż hotel znajduję się w cenionej od wielu lat miejscowości uzdrowiskowej. Wykorzystaliśmy dobroczynny wpływ klimatu oraz wód radoczynnych i zapraszamy Gości do Białego Kamienia na „wakacje zdrowotne”.

* Z której Waszej propozycji / zabiegu koniecznie trzeba skorzystać?
Zakochani koniecznie muszą zjeść romantyczną kolację w restauracji z widokiem na Górę Biały Kamień, pyszne dania znajdą się na stole wśród świec, wina i płatków czerwonej róży. Po kolacji czas na Kameralny rytuał Sauna & Jacuzzi dla dwojga, gdzie oprócz dobroczynnego ciepła i relaksującego hydromasażu, skosztujecie pysznych koktajli.
Osoby mające problemy z kręgosłupem lub stawami zapraszamy na terapię manualną, wykonywaną przez terapeutów posiadającyh międzynarodowe certyfikaty. 

* Jak spędza Pan swoje wakacje?
Oczywiście wraz z ukochaną małżonką, najczęściej w ciepłych krajach z kulturą różniącą się od naszej, europejskiej. Relaks – aktywny wypoczynek w proporcjach 50/50.

* Jak najczęściej się Pan relaksuje?
Podczas bliskości z naturą, podczas górskich wędrówek, czym szlak mniej odwiedzany przez innych turystów, tym piękniejszy.
Źródło: Eden Magazyn SPA


Pełna oferta Hotelu - kliknij tutaj »