Aktualnie w ofercie:
71 hoteli 4871 ofert

Twój Pakiet SPA

Nie znalazłeś pakietu SPA, który w pełni sprostałby Twoim wymaganiom? Nie masz czasu na przeglądanie dużej ilości ofert? Sam zaplanuj swój pobyt i stwórz własny Pakiet SPA!
Już teraz możesz wybrać preferowany typ pokoju w hotelu na dowolną długość pobytu, dobrać wyżywienie, dodać do całości oferowane przy rezerwacji zabiegi SPA oraz urozmaicić wypoczynek dodatkowymi atrakcjami.

Sprawdź jak to zrobić:
 


1) Wybierz Hotel, który oferuje możliwość stworzenia pobytu według własnych preferencji.

Jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku podczas górskich wędrówek? A może wolisz pospacerować plażą lub popływać łodką na jeziorze? Niezależnie od miejsca wypoczynku u nas na pewno znajdziesz Hotel SPA w dogodnej dla siebie lokalizacji.

 
 

 

2) Wybierz Pokój, który zagwarantuje Ci najlepszy wypoczynek.

Wcale nie musisz rezerwować standardowego pokoju 2-osobowego, jeśli zawsze marzyłeś o pokoju z dużym łóżkiem, z którego mógłbyś podziwiać niezapomniane widoki na szczyty gór lub gdy chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie i zamówić apartament dla dwojga z wanną w pokoju. Teraz możesz obejrzeć więcej zdjęć danego pokoju i przeczytać jego dokładny opis.
 

 

3) Wybierz opcje Wyżywienia, co pozwoli Ci w pełni zaplanować pobyt.

Sam zdecyduj czy skorzystasz z dodatkowych posiłków oferowanych przez hotel. Śniadanie zapewnione masz w cenie pobytu, a obiadokolację możesz wybrać przy rezerwacji - chyba, że obiad wolisz zjeść w lokalnej restauracji. A może zarezerwujesz romantyczną kolację dla dwojga? Wino i blask świec zagwarantują udany wieczór.

  

4) Wybierz Zabiegi SPA, które sprawią, że naprawdę się zrelaksujesz.

Teraz nie musisz już kierować się zawartością określonego pakietu SPA. Sam możesz zdecydować o tym, z których zabiegów skorzystasz podczas pobytu. Poza standardowym zabiegiem kosmetycznym chcesz wypróbować egzotyczny masaż, który zachwalali znajomi? Nic prostszego, wystarczy, że zaznaczysz go podczas rezerwacji. Możesz także zdecydować się voucher kwotowy na zabiegi SPA, które wybierzesz później.
 

 

5) Wybierz dodatkowe Atrakcje, które dopełnią pobytu.

Pobyt w hotelu SPA wcale nie musi oznaczać koncentrowania się tylko na zabiegach i rytuałach. W czasie wolnym możesz skorzystać z pozostałych form rekreacji, które oferuje hotel. Mogą to być atrakcje sportowe, jak np. jazda konna czy możliwość wypożyczenia rowerów lub specjalne opcje pobytu, choćby wycieczki z przewodnikiem w ciekawe miejsca regionu.
 

 


 

 

Stwórz swój Pakiet SPA i oddaj się relaksowi według własnych upodobań.
Wybierając dany Hotel wejdź na zakładkę Pokoje, aby mieć możliwość stworzenia Twojego Pakietu SPA: