Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

System Rezerwacji

Nasza firma zajmuje się obsługą internetowej prezentacji hoteli oraz sprzedażą oferty hotelowej od wielu lat, mając już wielu stałych i zadowolonych Klientów. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce zajmujemy się nie tylko samą prezentacją Oferty Hotelu, lecz umożliwiamy korzystanie z  Systemu Rezerwacyjnego, który pozwala na zmianę oferty, cen, rabatów w każdej chwili.

Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży usług hotelowych, dlatego też skupiliśmy się nie tylko na sprzedaży standardowych noclegów, ale głównie na specjalnej promocji i sprzedaży Pakietów Pobytowych, które są złożeniem wielu usług oferowanych przez hotel – noclegów, wyżywienia, zabiegów SPA lub innych usług dodatkowych, gdzie hotel uzyskuje marżę na wszystkich tych usługach, utrzymując Klienta w hotelu.

Bardzo dokładnie słuchamy naszych Klientów i ich oczekiwiań, dzięki czemu znamy ich potrzeby i według nich przygotowany został nasz system. Wiemy, że Klienci chcą szybko zapoznać się z ofertą  i wygodnie dokonać rezerwacji i to w swoim języku, głównie właśnie przez Internet. Każdy hotel szuka rozwiązań ułatwiających tego typu sprzedaż, przy jak najmniejszej ilości potrzebnych działań ze strony recepcji, marketingu oraz działu zarządzania. Dlatego powstał system rezerwacji, który jest Prosty i Czytelny dla Klientów Rezerwujących oraz Hotelu i jego Personelu, a także umożliwia łatwe dokonanie rezerwacji oraz wpłatę zadatku.

Wszystkim naszym partnerskim hotelom przekazujemy w pełni działający system rezerwacji, który umożliwia udostępnianie dowolnej ilości pokoi oraz pakietów do sprzedaży. Hotel w każdej chwili może zmienić oferowane ceny, dodać nowe oferty czy dodać rabaty do isniejących pakietów. Mając stuprocentową możliwość zarządzania swoją ofertą hotel sam decyduje co i kiedy będzie przestawione potencjalnym gościom.

Przekazywany system gwarantuje wiele korzyści - oto kilka z nich:

  • Pełna kontrola nad Ofertą Hotelu - możliwość zmiany cen Pokoi oraz Pakietów Pobytowych
  • Pełna kontrola nad oferowaną dostępnością Pokoi wraz z ich dostępnością do sprzedaży online
  • Pełna możliwość sprzedaży ofert Last Minute z możliwością oferowania cen specjalnych
  • Pełna możliwość sprzedaży Pakietów oraz Noclegów poprzez serwisy Partnerskie "jednym klknięciem"
  • Pełny wgląd w dane statystyczne dokonanych rezerwacji, co pozwala na podejmowanie lepszych decyzji w swojej pracy.


System rezerwacji posiada też opcję uruchomienia go na własnej stronie internetowej, dzięki czemu hotel może rozpocząć sprzedaż oferty w systemie online z dnia na dzień, a dodane oferty i pakiety będą automatycznie wyświetlane na serwisie wPalacu.pl

Zainteresowane systemem hotele zapraszamy do współpracy. Z chęcią prześlemy więcej informacji i przedstawimy bliżej system - prosimy tylko o przesłanie zapytania emailem na adres:

info@HotelSystems.pl
lub kontakt telefoniczny
75 752 38 34

Zapraszamy też na stronę internetową, gdzie można zapoznać się z systemem: www.HotelSystems.pl

Z poważaniem
Tomasz Długopolski