Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Polityka Prywatności

Polityka prywatności portalu

Naszym celem jest dostarczenie informacji na temat aktualności  oraz stworzenie platformy rezerwacyjnej. W pełni szanujemy prawo do prywatności Użytkowników serwisu.

Wysyłając dane za pośrednictwem dostępnych w serwisie formularzy Użytkownik akceptuje politykę prywatności portalu i wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie ich przez portal w zakresie określonym poniższymi warunkami.

Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu, modyfikacji i usunięcia danych.

Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie zgromadzonych danych przez portal w celu kontaktu z nim w kwestiach dotyczących rezerwacji oraz na otrzymywanie od portalu biuletynów informacyjnych przesyłanych za pomocą poczty e-mail (około 2 razy w miesiącu).

Użytkownik ma możliwość cofnięcia zgody na wykorzystanie ich w celu wysyłki wspomnianych materiałów. W tym celu należy kliknąć na link znajdujący się w każdym biuletynie lub skontaktować się pisemnie z Wydawcą serwisu.

Zbiór danych nie jest sprzedawany lub w jakikolwiek inny sposób udostępniany osobom trzecim.

Zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu

Rozwój technologii internetowej, zmiany ustawodawcze w zakresie ochrony danych osobowych, oraz rozwój naszego portalu internetowego mogą wpłynąć na zmiany w polityce ochrony prywatności.

Odpowiedzialność za treść

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje o hotelach i ofertach oraz ich zgodność ze stanem faktycznym. Obowiązek ich akutalizacji spoczywa na hotelach. Jednocześnie dołoży wszelkich starań, aby ww. informacje były zgodne z prawdą oraz obowiązującym prawem.

Kontakt

W przypadku pytań użytkowników dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności, warunków korzystania z portalu prosimy o wysyłanie uwag na adres: info@hotelsystems.pl lub kontakt telefoniczny:
 


telefon : 75 752 38 34 
Infolinia: 0801 011 046
(pon-pt., 9.00-17.00)