Aktualnie w ofercie:
71 hoteli 4871 ofert

Weekend w SPA na Walentynki

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Masz już pomysł jak spędzić dzień zakochanych? Jak kolejny raz zaskoczyć ukochaną osobę? Zabierz ją na Walentynkowy Weekend do SPA!

Jak co roku głowimy się jak celebrować dzień Świętego Walentego. Ma być niebanalnie, przyjemnie, romantycznie, a najlepiej niech to będzie jeszcze miła niespodzianka i wspaniały, wspólny czas. Walentynki nieodzownie kojarzą się nam z kolacją przy świecach, bukietami kwiatów, miłymi gestami i upominkami, a przede wszystkim z bliskością drugiej osoby, z którą idziemy przez życie. Czasem to także romantyczne śniadanie, szalone atrakcje i dobra zabawa. Można to wszystko połączyć i wyjechać na walentynkowy weekend w pięknym otoczeniu.

Walentynki w hotelu SPA to nietuzinkowy sposób na romantyczny weekend we dwoje. Na przykład Manor House SPA – enklawa dla dorosłych - Najbardziej Luksusowy Hotel w Europie wśród obiektów historycznych (Luxury Travel SPA Awards 2018) i Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce (Prestige SPA Awards 2017) przygotował w terminie od 9 do 11 lutego br. Walentynkowy Weekend SPA. Ten specjalny pobyt w urokliwym kompleksie w mazowieckich Chlewiskach pozwoli na chwile bliskości w  błogiej atmosferze relaksu, zabawy i odprężenia.

Niezapomnianym przeżyciem będzie odnowa biologiczna w niezwykłym SPA. Emocje wzbudzi także nocne saunowanie w kompleksie łaźni i korzystne dla zdrowia i bardzo przyjemne rytuały saunowe. Wszyscy, którzy nie lubią długo spać mogą się wybrać na poranne ćwiczenia w basenie. Można oddać się także energetycznym terapiom, w których specjalizują się Gabinety Odnowy. Doskonale regenerują one organizm i wzmacniają jego siły biowitalne. Warto zadbać też o podniebienie. Hotelowa restauracja zaserwuje tradycyjną, polską kuchnię czy znakomite dania wegańskie. Wybierz się na kolację z kieliszkiem wina i ciesz się intymnymi chwilami we dwoje. Sposobów na spędzenie romantycznych Walentynek w SPA nie brakuje. Czy zdecydowaliście już jak spędzicie tegoroczne święto zakochanych?

Walentynkowe Pakiety SPA - zobacz »

Źródło: Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****