Aktualnie w ofercie:
71 hoteli 4871 ofert

Sposób na magiczne Święta - pakiety SPA !

Święta Bożego Narodzenia to czas dla siebie i dla bliskich w wyjątkowej atmosferze. Przyjemne zakończenie roku dające energię na Nowy Rok. Jest coś bardzo magicznego w Bożym Narodzeniu, zwłaszcza jeśli mamy szczęście do śnieżnej aury.

Jaki jest sposób na idealne Święta? Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego czasu poza domem, w przytulnym i urokliwie położonym miejscu, gdzie trud przygotowań nie spocznie na naszych barkach, a będziemy za to mieć możliwość prawdziwego celebrowania Świąt.

Specjalne pakiety pobytowe
sprawią, że świąteczny wyjazd będzie niezapomniany.
Poza standardowymi składowymi pakietu, takimi jak noclegi czy przepyszne śniadania bufetowe, znajdziecie w nim wiele atrakcji dla dzieci, dorosłych oraz dla całej rodziny, które sprawią, że pobyt świąteczny będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla każdego. Uczty dopełnią świąteczne obiadokolacje, a wieczorem 24 grudnia Uroczysta Kolacja Wigilijna. Przepiekne staropolskie kolędy wprowadzą odpowiedni klimat. Po kolacji wigilijnej będzie można wybrać się na pasterkę. Jak wiadomo, jedną z najważniejszych atrakcji świątecznych jest zawsze wizyta Świętego Mikołaja - i jej nie zabraknie.

Standardowo dostępne do dyspozycji gości są także atrakcje typu Wellness, takie jak wstęp na basen, jacuzzi, sauny itp. Wcześniejsze zamówienie zabiegów SPA pozwoli na skorzystanie z wybranego masażu czy innego rytuału pielęgnacyjnego, a tym samym zadbamy również o nasze ciało i odprężymy się w pełni.

Pakiety na Święta w SPA - zobacz oferty »

Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia do hotelu SPA !


Częściowe źródło: Hotel Wisła Premium
Opracowanie: D.W.