Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Karta Rabatowa

Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest w Twoich rękach - w Twojej Dłoni

Twój wypoczynek i troska o zdrowy styl życia to nie jest jednorazowa decyzja, to ciągłe dbanie o swój wygląd, dietę, wybór miejsca na wyjazd, gdzie oderwiesz się od szybkiej codzienności. Wiemy o tym - i dla każdego, kto zamierza częściej korzystać z ofert wypoczynku w Hotelu SPA lub Wellness stworzyliśmy Kartę SPA. Karta SPA - wiele rzeczy w jednej małej karcie:

 

Rabat na Pakiety SPA - Zaplanuj wypoczynek w Hotelu SPA i Wellness - rezerwacja przez nasz serwis gwarantuje ZAWSZE rezerwację Oferty w cenie niższej niż w Hotelu. Ponadto przy następnych rezerwacjach przez wySPAzdrowia.pl gwarantujemy DODATKOWY RABAT: Każda następna rezerwacja na wySPAzdrowia.pl jest dodatkowo premiowana obniżeniem ceny tańszego niż w hotelu pakietu o kolejne 50 zł.

10% Rabat na Zabiegi SPA - Jeśli będąc w Hotelu, chcesz skorzystać z oferowanych zabiegów, których nie ma w pakiecie lub które spodobały Ci się szczególnie na miejscu dzięki naszej Karcie SPA wykupisz je ze specjalnym 10% rabatem.

Bądź na bieżąco - Chcesz wiedzieć co nowego w Świecie SPA i Wellness, otrzymywać pakiety specjalne, aktualności ze Świata SPA lub przygotować swoje Domowe SPA - dostaniesz specjalne informacje na swoją skrzynkę poprzez nasz comiesięczny newsletter.

wySPAzdrowia.pl to największy polski portal poświęcony tematyce SPA & Wellness. Atrakcyjne propozycje Hoteli i Pakietów - wszystko w jednym miejscu specjalnie dla Ciebie.
 

Regulamin Karty SPA »

Zapraszamy serdecznie!