Aktualnie w ofercie:
86 hoteli 4552 ofert

Miodowe odprężenie w SPA

Masaż w SPA potrafi zdziałać naprawdę wiele dobrego. Działa na każdy zmysł, w bardzo szybki sposób poprawi naszą kondycję, nie tylko fizyczną, ale psychiczną również. Rozgrzewający masaż miodem jest idealny na porę zimową. To nie tylko dotyk dłoni masażysty, ale również silne działanie detoksykujące i kojące.

Masaż miodem to prawdziwa rozkosz dla ciała i zmysłów. Jest zabiegiem oczyszczającym i wzmacniającym system immunologiczny. Pobudza krążenie krwi oraz limfy, wyciąga toksyny z głębszych warstw, stymuluje oczyszczanie komórkowe, dotlenia, odstresowuje i relaksuje.

Wykonywany jest na naturalnym miodzie pszczelim, znanym ze swoich właściwości odżywczych, nawilżających i detoksykujących. Przyczynia się do udrożniania systemu limfatycznego, poprawia sprawność układu krążenia, działa regeneracyjnie na skórę, przeciwzapalnie i relaksacyjnie. Skutecznie likwiduje cellulit.

DZIAŁANIE

    Odprężające – normalizujące napięcia mięśni
    Przeciwzapalne, bakteriostatyczne i dezynfekujące
    Rozgrzewające – przyspieszenie przepływu krwi w obrębie poddanym zabiegowi
    Rewitalizujące i odżywiające – dzięki składnikom bogatym w witaminy z gr. B, C, oligoelementy, enzymy
    Nawilżające – wzrost nawilżenia skóry
    Regenerujące skórę – stymuluje metabolizm komórek
    Anti-aging – spowalnia procesy starzenia się skóry, dzięki substancjom antyrodnikowym
    Modelujące sylwetkę

Masaż rewitalizuje, odpręża, wygładza i odżywia zmęczone ciało. Długo po zakończeniu zabiegu skóra urzeka apetycznym zapachem.


Częściowe źródło: Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór, Hotel SPA Wieniawa
Opracowanie: D.W.

................................................................................................................................................................................................


Zimowe pakiety SPA - zobacz tutaj »