Aktualnie w ofercie:
71 hoteli 4849 ofert

Dermomasaż dla elastycznej skóry

Masaż próżniowy wykonywany jest przeznaczonym do tego urządzeniem, zwanym dermomasażerem, jego głównym zadaniem jest redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki.

Dermomasaż, to metoda podciśnieniowa, która łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdu skóry za pomocą głowic dobranych odpowiednio do partii ciała i rolowaniem ruchomymi rolkami. Cellulogia, bo tak również jest nazywany ten zabieg, działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje pobudzenie lokalnego mikrokrążenia, resorpcja obrzęków, zwiększenie elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów, likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz widoczna redukcja obwodu ciała.

Najczęściej zabieg wykonuje się w okolicy ud, brzucha i pośladków, czyli na tych partiach ciała, które szczególnie objęte są cellulitem. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów antycellulitowych, modelujących lub regenerujących.

Zasada działania zbliżona jest do masażu bańką chińską, jednak jest dużo bardziej skuteczna. Zabieg ten został uznany za najlepszy w dziedzinie bezinwazyjnej redukcji cellulitu.

Masaż próżniowy ma dużo zalet. Oprócz wspomagania walki z cellulitem, ujędrnia ciało, rzeźbi sylwetkę, oczyszcza organizm z toksyn, przez co poprawia dotlenienie skóry. Pobudza układ limfatyczny, wzmacnia odporność organizmu. Należy zwrócić uwagę, że efekty dermomasażu są widoczne dopiero po pewnym czasie i pod warunkiem, że zabiegi wykonuje się regularnie.

Masaż próżniowy – dermomasaż wykonać można na całe ciało (brzuch, uda, łydki) lub tylko na poszczególne partie ciała.


Źródło: Aviator Hotel

.................................................................................................................................................................................................

Pakiety dla pięknej sylwestki - zobacz »