Aktualnie w ofercie:
77 hoteli 4695 ofert

Aksamitnie gładkie stopy

W okresie letnim znacznie częściej nosimy odkryte obuwie i musimy zadbać o to, żeby nasze stopy prezentowały się wyjątkowo dobrze. Stopy to bardzo ważny przekaźnik bodźców. Około 72 tysięcy wiązek nerwowych łączących newralgiczne organy i partie ciała kończy się właśnie na podeszwie stopy.
Oto zabiegi, które przyniosą zmęczonym stopom natychmiastową ulgę oraz zapewnią uczucie lekkości i odprężenia.

Najlepszym sposobem na poprawę wyglądu stóp jest systematyczne stosowanie frezarki. Frezarka do pięt i odcisków usunie zgrubiałą skórę i przywróci naszym stopom atrakcyjny wygląd. Zabieg frezowania pięt wykonujemy na suchej stopie, frezarką pracujemy krótkimi ruchami, cały czas zmieniamy miejsce szlifowania, tak by nie rozgrzać skóry, jeśli mamy pękające pięty, pracujemy frezarką wzdłuż szczelin, szczególnie ostrożnie pracujemy przy paznokciach i zawsze na wolniejszych obrotach.

Masaż tajski stóp to idealna propozycja dla wszystkich przemęczonych i zestresowanych osób, które marzą o chwili relaksu i przyjemnego odprężenia. W trakcie masażu tajskiego zostaje pobudzony cały organizm, poprawie ulega ogólne samopoczucie masowanej osoby. Masaż tajski jest intensywnym masażem uciskowym na stopy wraz z masażem podudzi.Wykonywany jest dłońmi oraz przy pomocy specjalnej pałeczki z drewna różanego, dzięki której terapeuta dociera głębiej do sfer energetycznych. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.

Pedicure SPA to niezwykle przyjemny zabieg, który przyniesie zmęczonym stopom natychmiastową ulgę, zapewni uczucie lekkości i odprężenia. Kąpiel stóp i wykonany peeling usunie zrogowaciały naskórek oraz masaż uciskowy na specjalnym kremie sprawi, że Twoje stopy staną się aksamitnie gładkie i cudownie odświeżone. Odsunięte skórki i nadany kształt paznokcia przywróci Twoim stopom zadbany i estetyczny wygląd.

Zdrowe, miękkie i wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz dodają pewności siebie latem. Dlatego warto poświęcić chwilę na dokładną pielęgnację naszych stóp.

Częściowe źródło: Aviator Hotel Kielce
...................................................................................................................................................................................................

Aviator Hotel - zobacz więcej informacji »
Pakiety na Lato SPA - kliknij tutaj »