Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Zabieg ze śluzem ślimaka - innowacyjna regeneracja

Zabieg ze śluzem ślimaka to zabieg odnawiający, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Badania laboratoryjne i kliniczne potwierdziły, iż śluz ślimaka wykazuje bezpieczne działanie na skórę. Jest to wspaniały składnik, który jest w pełni naturalny oraz odznacza się wysoką jakością.

Zawarty w nim kwas glikolowy, alantoina, kolagen, elastyna działa kojąco zmniejszając zaczerwienienie skóry, przynosi ulgę u osób leczących się na łuszczycę, egzemy, stany zapalne, wykazuje również działanie ochronne oraz doskonale pielęgnuje skórę.

Właściwości nawilżające, łagodzące, pomagają przy leczeniu oparzeń Barszczem Sosnowskiego, blizn potrądzikowych, ran pooparzeniowych, bliznach po półpaścu, przesuszeniach jak również wielu innych problemach skórnych.

Pod względem kosmetycznym ma ogromny wpływ na poprawę wyglądu i kondycji skóry, reguluje odnowa komórkową, spowalnia naturalną ucieczkę wody endogennej z naskórka, przywraca płaszcz hydrolipidowy skóry, wyrównuje koloryt skóry, liftinguje i wygładza, przyczynia się do poprawy gęstości skóry, docierając do jej głebszych warstw.

Zabieg ze śluzem ślimaka znajdziesz m.in. w:
- Solar Spa Hotel, Szczawnica (*źródło tekstu)
- Hotel Kazimierski Zdrój, Janowiec
- Hotel SPA Faltom, Gdynia Rumia

Polecamy pakiety na Weekendowe SPA - kliknij tutaj »