Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Zabieg odmładzający βP3. TRI COMPLEX™ w SPA Hotelu Elbrus

Intensywny zabieg łączący wyjątkowo precyzyjne działanie produktów ze specjalistycznymi metodami aplikacji. Dzięki kilkuletniej pracy Grupy Naukowej Sothys powstał wyjątkowy program: potrójny kompleks szafran-sofora-peptydy. Odmładzająca koncepcja zapewni ochronę kapitału młodości. Intensywność działania połączona jest z ponad godzinę trwającym zabiegiem pełnym relaksu, profesjonalnych technik pracy, a to wszystko po to by osiągnąć efekt młodej skóry. Już po pierwszym zabiegu zyskuje się 88% ogólnego efektu przeciwzmarszczkowego i 94% ujędrnienia. Pięć kroków zabiegu, osiem specyficznych formuł, efektywność i niezapomniany relaks w celu uzyskania widocznie młodszej skóry.

Spa Armaczi to miejsce, którego podstawowym celem jest zaspokojenie potrzeby relaksu i wyciszenia. Taki wypoczynek nastawiony na relaks i pielęgnację ciała to dobry sposób na odzyskanie sił, równowagi oraz spokoju ducha. W Hotelu Elbrus*** SpaWellness można sobie zafundować między innymi masaż gorącymi kamieniami, Aromatyczną podróż dopasowaną do potrzeb klienta, czy też wybrać pomiędzy nowym rytuałem Doznania Orientu, a odżywczym zabiegiem Hanakasumi połączonym z masażem stóp. Z kolei zabiegi pielęgnujące skórę twarzy dostosowane są do indywidualnych potrzeb skóry. βP3. TRI COMPLEX™, Energia Młodości lub Hydra3Ha to intensywne zabiegi na twarz marki Sothys, które poza tym, że znane są ze swoich spektakularnych efektów posiadają długi, firmowy masaż wzmacniający działanie kosmetyków. Takie indywidualne podejście do pielęgnacji powoduje doskonałe efekty rozświetlania, odżywiania, nawilżania i odmładzania.


Źródło: Hotel Elbrus*** Spa & Wellness

.................................................................................................................................................................................................

Hotel Elbrus - kliknij po więcej informacji »