Aktualnie w ofercie:
115 hoteli 3476 ofert
3 dni w SPA Hotel Royal Baltic**** - RABAT 46%!
Konkurs - wygraj Pobyt w Hotelu Kazimierskim !
wySPAzdrowia na Facebook !
1
2
3

Styczniowy EDEN-Magazyn SPA

W styczniowym wydaniu EDENU

Ten numer EDENU cały przepełniony jest ciepłem. Namawiamy do odwiedzania uzdrowisk termalnych rozsianych po Europie – od Islandii po Tunezję. Ciepło bliżej domu zapewnią nam sauny – relaksują, hartują, oczyszczają...

Zimową porą niezwykle ważne jest także odżywianie. Nie trzeba jeść więcej by nie chorować i dobrze się czuć. W naszym przewodniku polecamy produkty o odpowiedniej energetyce. A na karnawałowe szaleństwo podpowiadamy co zrobić by mieć twarz bogini, piękne ciało i elektryzujące spojrzenie.
Dodatkowo do styczniowego EDENU dołączyliśmy wyjątkowy kalendarz na 2009 rok, prezentujący dwanaście hoteli, spośród najpiękniejszych polskich SPA.

Twój raj jest w zasięgu ręki!

EDEN-magazyn SPA / WYDANIE STYCZNIOWE

SPA nowości
– najważniejsze wydarzenia, nowe miejsca i zabiegi

Podróże SPA
- Pieszczota wód - Najlepsze europejskie termy – kiedy ściśnie mróz a kominek nie wystarczy do ogrzania przemarzniętych kości, wyruszamy w świat w poszukiwaniu ciepła życiodajnej energii. Najlepiej naturalnej, pochodzącej z wnętrza ziemi. Pokazujemy, w których europejskich ośrodkach możemy ją znaleźć.

Dobre miejsca
- Wrzuć na luz - Miłomłyn Zdrój – relaks i wypoczynek w zdrowym klimacie, pośród sosnowych lasów.
Wyspa Bogów i demonów - Bali – Miejsce idealnej równowagi pomiędzy architekturą i przyrodą, pięknem i prostotą, powagą i radością. Wprost wymarzone do poszukiwania wewnętrznej harmonii.
- Z górki... – propozycje zabiegów regeneracyjnych po nartach

Spotkania w Edenie
- Nie wierzę w cudowne kosmetyki - Rozmowa z Urszulą Peryt-Patrzałą, prezes firmy Thalgo

Styl życia
- Otwórz drzwi do szczęścia – sami możemy sprawić, aby żyło nam się lepiej. Jak? Jedną z najprostszych i najbardziej skutecznych meto jest korzystanie z mocy afirmacji.

Uroda
- Nie żyje bal  - twarz bogini, oszałamiająco piękne ciało. Tak chcemy wyglądać podczas karnawałowych szaleństw. Podpowiadamy jak to osiągnąć.
- Zabiegi na każdą porę roku – nie wiesz kiedy umówić się na zamykanie naczynek krwionośnych, albo o jakiej porze roku intensywnie nawilżyć skórę? Przeczytaj nasz poradnik. Dowiesz się, w jaki sposób pielęgnować skórę od stycznia do grudnia.
- Kalendarz odmładzania – choć nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej są szybkie i bezbolesne, nie wszystkim możemy poddawać się przez cały rok. Warto więc je zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Podpowiadamy, jak.
- Nowości kosmetyczne

Alfabet SPA
Uff, jak gorąco – Mieszkańcy Skandynawii wiedzą co robią. Gdy za oknem ziąb, szukają w saunie wytęsknionego ciepła i relaksu. Pokazujemy, że regularne wizyty w tym przybytku służą zdrowiu i urodzie nie tylko w zimie.

Zdrowie
- Jeść trzeba umieć – właściwie skomponowana zimowa dieta da nam co najmniej trzy korzyści. Zyskamy więcej energii – nie będziemy więc marznąć. Wzmocnimy odporność – unikniemy przeziębień i innych chorób. Poza tym nie przybędzie nam dodatkowych kilogramów. Tłumaczymy, jak powinna wyglądać dieta na mroźne dni
- Zimowe hity – Produkty, które koniecznie powinny zagościć na stołach w zimowe dni.
- Wystarczy 10 minut - Szybki trening dla opornych – zestaw ćwiczeń, których wykonanie zajmuje zaledwie dziesięć minut dziennie a efekt jest taki sam, jak po wyciskaniu siódmych potów na siłowni

Kuchnia wellness
- Pełnia smaku – Styl wellness zaczyna się już w kuchni. W hotelach SPA specjaliści pielęgnują nasze ciała w dwojaki sposób. Wzmacniają je kosmetycznymi zabiegami oraz dopieszczają wyjątkowymi potrawami. Tak, jak na Wzgórzach Dylewskich.

Dom&Wellness
Gorące oblicze SPA – Małe kąpielowe domki z drewna popularne w Finlandii zrobiły furorę na całym świecie. Sauna staje się coraz częściej elementem wyposażenia także polskich mieszkań. Wyjaśniamy, dlaczego warto mieć saunę we własnym domu.

Wydarzenia
- Targi, spotkania, ciekawostki

.....oraz styczniowy horoskop SPA

..............................................................................................................................

Więcej o Magazynie Eden:
http://www.wyspazdrowia.pl/spa/czasopisma_spa/id/122/k/eden___magazyn_spa