Aktualnie w ofercie:
72 hoteli 4837 ofert

Sposób na jesienny relaks

Jesień to pora na przywrócenie harmonii ciała i umysłu. Wyjątkowe zabiegi SPA pozwolą zapomnieć o stresie dnia codziennego, a także o pochmurnej pogodzie, wprowadzając nas w relaksacyjny nastrój.

Rozgrzewający masaż i zabieg upiększający to coś idealnego na porę jesienną.

Masaż ciała na bazie gorącej czekolady. Masaż ten rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły sprawia, że organizm wydziela endorfiny, które są hormonami szczęścia. Czekolada ma także właściwości odżywcze dla skóry, poprawia mikrokrążenie oraz ujędrnia ciało, a co za tym idzie wspomaga odchudzanie. Masaż czekoladą działa pozytywnie na skórę, gdyż ją odżywia i nawilża, dodatkowo jej ciepło oraz zapach pozytywnie działa na zmysły, co wspólnie tworzy idealną harmonię do pełnego relaksu. Czekolada to najpopularniejsze lekarstwo na jesienną melancholię.

Zabieg Kolagenowy na twarz. Kolagen odmładza i rozświetla skórę, wygładza zmarszczki oraz nierówności, nawilża skórę i spowalnia proces starzenia, ujędrnia oraz polepsza strukturę tkanek skóry. Wspiera czynności regeneracyjne. Kolagen ma zdolności do wiązania wody, stąd nawilżenie skóry po zabiegu jest naprawdę widoczne. Skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna, wygląda na bardziej wypoczętą i świeższą. Zabieg zakończony nałożeniem maski.

Takie relaksacyjne rytuały pomogą w osiągnięciu stanu pełnego relaksu i odprężenia.Częściowe źródło: Hotel Nowy Dwór Wellness&SPA

................................................................................................................................................................................................

Więcej o relaksie na jesień - zobacz tutaj »