Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Regenerujące zabiegi SPA z kwiatostanem lipy

Przeziębienie i infekcje nierozerwalnie związane są z porą jesienno-zimową. Ale jest na to świetne rozwiązanie: regenerujące zabiegi SPA z kwiatostanem lipy.

Lipa oprócz właściwości leczniczych posiada także właściwości pielęgnacyjne. Łagodzi podrażnienia, działa odświeżająco i zmiękczająco, ponadto posiada właściwości tonizujące, wyjątkowo korzystnie wpływające na skórę. Zawiera cenne substancje takie, jak garbniki, flawonoidy, a także witaminy – PP, C.


Regenerujący zabieg SPA z kwiatostanem lipy to głęboko relaksujący rytuał odmładzający skórę i uwalniający umysł od stresów. Polecany przy zmęczeniu i wyczerpaniu psychicznym. Relaksujący masaż całego ciała i twarzy głęboko odpręża, a zmysłowy zapach kwiatów lipy otacza uczuciem harmonii, spokoju, ciepła i dbania o siebie. Efekty zabiegu to doskonale zrewitalizowana, odświeżona, ujędrniona i wyraźnie wygładzona skóra. Zabieg składa się z: peelingu, maski na ciało, oraz masażu na mleczku z kwiatem lipy.


Podczas zabiegów lipowych mogą być podawane napary z lipy do picia, które łagodzą nerwy i niwelują stany napięcia.


Źródło: Bazuny Hotel & SPA

..................................................................................................................................................................................................


Sprawdź oferty Weekendowe w SPA - zobacz tutaj »