Aktualnie w ofercie:
71 hoteli 4871 ofert

Mercedesy cabrio bezpłatnie z pakietami SPA w Odyssey Club Hotel

Szyk, elegancja, szlachetne drewno, delikatna skóra i spora dawka adrenaliny. To zbyt mało by opisać frajdę jaką daje jazda kabrioletami Mercedesa. I wy również możecie poczuć wiatr we włosach, gdyż te piękne auta będą w Odyssey’u do Waszej dyspozycji drodzy Goście.

Kilka danych: 306-konne SLK 350 z 3,5-litrowym silnikiem o basowym tonie. Karoseria w soczystym odcieniu czerwieni i odejście w 5,6 sek. do setki. E 350 BlueTEC z pakietem AMG o smukłej niczym nie zakłóconej linii i jakże eleganckim wnętrzu. Tę fantastyczną przygodę z Mercedesem na świętokrzyskich trasach serwuje Odyssey Club Hotel Wellness & SPA gościom wybranych pakietów pobytowych SPA całkiem gratis.

Jazdy testowe 4-godzinne (09.00-13.00 i 14.00-18.00) będą realizowane bezpłatnie w ramach rezerwacji pakietów pobytowych z zabiegami SPA zawierających minimum 2 noclegi oraz pakietu All inclusive.

Zapewne szukasz odpoczynku i wyjątkowych wrażeń. Oczekujesz wysokiej jakości obsługi i opieki życzliwego personelu. Marzysz o smacznej kuchni i o swobodzie wyboru. Liczysz na fantastyczne zabiegi SPA niosące z sobą piękno i odprężenie. Chcesz spędzić romantyczne chwile w zadumie kontemplując świętokrzyską panoramę, wsłuchując się w dźwięki otaczającej hotel przyrody.

Jesteśmy pewni ze luksusowe SPA Odyssey spełni Twoje oczekiwania i doświadczysz miłego uczucia zadowolenia jakie towarzyszy Gościom tego kameralnego hotelu.Źródło: Odyssey Club Hotel Wellness & SPA

.................................................................................................................................................................


Więcej informacji o hotelu i SPA - Odyssey Club Hotel Wellness & SPA - zobacz »