Aktualnie w ofercie:
89 hoteli 4424 ofert

Havet Hotel SPA - nowy 5-gwiazdkowy hotel nad morzem

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad morzem bałtyckim w odległości około 10 kilometrów od miasta Kołobrzeg, znajduje się niezwykłe miejsce – HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno. Plaża, osłonięta od wiatru wydma, morskie powietrze nasycone jodem oraz zapach sosnowego lasu - w takiej scenerii wypoczynek nabiera zupełnie innego wymiaru.

Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy Hotel i Spa został zaprojektowany, by zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby Gości – komfortu, relaksu, odnowy ciała i umysłu. Nowoczesna bryła budynku wykonana z naturalnych materiałów: drewna i kamienia pięknie prezentuje się na tle sosnowego lasu. Goście mieszkający w luksusowych pokojach  pozostają w stałym kontakcie z Naturą - wystarczy otworzyć okno, aby pokój napełnił się pachnącym powietrzem bogatym w morski aerozol i olejki aromatyczne wydzielane przez rosnące wokół drzewa iglaste.

W ofercie luksusowy kompleks wodno-termalny, w skład którego wchodzą baseny o powierzchni 300m2, wyjątkowy system masaży podwodnych i masujących gejzerów, gorąca strefa Jacuzzi®, kompleks saun i łaźni parowych, grota solna a także komnata ‘deszczu wrażeń’.

Z myślą o najbardziej wymagających Gościach, stworzono oferty ściśle wyselekcjonowanych zabiegów nadmorskiego SPA, pomagające w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. Otulisz się najbardziej wyszukanymi, specjalnie dobranymi kosmetykami SPA, bazującymi na najbardziej ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata.

Dopełnieniem wypoczynku nad morzem, będą z pewnością aktywności na świeżym powietrzu w bezpośredniej okolicy Hotelu. Dźwirzyno jest oddalone od Kołobrzegu o 12 km. Pomiędzy plażą a obszarem zabudowanym występuje pas wydm nadmorskich o zróżnicowanej budowę i kształcie. Pola wydmowe w Dźwirzynie mają szerokość do 0,5 km i maksymalną wysokość do 15,2 m n.p.m. Na jednej z nich jest położony Havet Hotel.

Zapraszamy!


Opracowanie: D.W.

..................................................................................................................................................


Więcej o ofercie Hotelu i SPA - HAVET Hotel Resort & Spa - zobacz »