Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Detoks z jogą w Hotelu Kudowa****

Gdy nadchodzi wiosna następuje u nas spadek samopoczucia i osłabienie odporności. Nie poddawaj się, to Twój czas na relaks i zsynchronizowanie zegara biologicznego! Potrzebujesz oczyszczenia swojego organizmu i nowej energii? Pobyt w Hotelu Kudowa**** Manufaktura Relaksu w Kudowie-Zdroju to doskonała okazja, aby połączyć praktykę jogi, świeże powietrze, źródlaną wodę oraz wypoczynek w Centrum Zdrowia i Urody SPA & Wellness.

W ramach współpracy ze szkołą jogi „JOGA U ŹRÓDEŁ” Goście hotelu mogą brać udział w czasie swojego pobytu w zajęciach jogi. Regularne zajęcia od poniedziałku do czwartku prowadzi Pan Adam Ślęczek - uczestnik licznych warsztatów u nauczycieli z całego świata t.j. Simon Borg Oliver, Roman Grzeszykowski, Konrad Kocot, Robert Spica, Jurek Jagucki, Dariusz Wojteczek, Luca Agres, Joe Pereira oraz wielu innych, członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara oraz uczestnik kursu nauczycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Obok jogi największą pasją jego jest muzyka i gra na instrumentach etnicznych. Posiada dyplom z muzykoterapii organicznej (Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce).

Hotel Kudowa**** zaprasza na niezapomniany pobyt, podczas którego będzie można w bardzo efektywny sposób nasycić ciało energią, zrelaksować się oraz oczyścić organizm.

Źródło: Hotel Kudowa**** Manufaktura Relaksu
.................................................................................................................................................................................................

Więcej informacji o Hotelu Kudowa**** - zobacz »