Aktualnie w ofercie:
77 hoteli 4695 ofert

Cottonina najlepszym hotelem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Statuetka w kategorii najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie oraz specjalny dyplom uznania – takie nagrody wręczono hotelowi Cottonina Villa & Mineral SPA Resort podczas uroczystej gali kończącej dziewiątą edycję konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.


Dzięki tym wyróżnieniom obiekt znajduje się w czołówce hoteli, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie.

Niezwykle bogata oferta, liczne atrakcje oferowane najmłodszym gościom hotelowym, a  unikalne zabiegi z oferty Baby ECO SPA – między innymi te elementy przyczyniły się do sukcesu hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju. W tegorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie obiekt został bowiem po raz kolejny nagrodzony prestiżową statuetką w kategorii „Najlepszy hotel na wypoczynek dla rodzin z dziećmi”.


- Jest nam niezwykle miło, że ponownie mogliśmy uczestniczyć w gali Hotel Przyjazny Rodzinie i aż trzy razy wchodziliśmy na scenę, aby odebrać przyznane naszemu obiektowi wyróżnienia. Cieszymy się, że wprowadzone przez nas rozwiązania oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi zostały zauważone i nagrodzone. To daje nam niezwykłą siłę do dalszych działań – mówi Wojciech Piotrowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 30 września 2017 w Warszawie, obiekt odebrał także - już piąty rok z rzędu - certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie. Wyróżnienie przyznawane jest obiektom noclegowym spełniającym kryteria postawione przez organizatorów konkursu. W tym roku były to: utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli, obsługa i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu oraz programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku oraz. Hotel zlokalizowany w Świeradowie-Zdroju spełnił wszystkie postawione wymagania w aż 100 procentach.
 

- Hotel Cottonina Villa & Mineral SPA to miejsce idealne do wypoczynku rodzin z dziećmi. Smaczne i przede wszystkim zdrowe jedzenie, unikatowa oferta SPA, w tym zabiegi dostosowane do potrzeb nawet najmłodszych dzieci, a ponadto przemiła i dobrze przeszkolona obsługa. To wszystko przyczynia się do sukcesu obiektu, jakim jest ponowne otrzymanie certyfikatu – mówi Violetta Hamerska, organizatorka przedsięwzięcia i przewodnicząca kapituły konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.
 

Hotel został również nagrodzony specjalnym dyplomem uznania przyznanym za – jak piszą organizatorzy – „Za to, że łączy w odpowiednich fantastycznych proporcjach: relaks i aktywność. I daje szanse prawdziwego odpoczynku całej rodzinie: od najmłodszych do tych co nieco starszych”.

Źródło: Cottonina Villa & Mineral SPA Resort
..................................................................................................................................................................................................

Więcej informacji o Cottoninie - kliknij tutaj »