Aktualnie w ofercie:
67 hoteli 4942 ofert

Co czeka na Ciebie w SPA?

Pozwól sobie na głębokie odprężenie w pięknym otoczeniu. W SPA oczyścimy Twój umysł z negatywnych myśli i obudzimy Twoje naturalne piękno. Cel to przywrócenie Ci równowagi i sił witalnych, które tracisz każdego dnia.

Wybierz spośród bogatej oferty profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz niezapomnianych ceremonii i rytuałów i pozwól nam zaopiekować się Tobą, a do Twojego ciała i umysłu powróci spokój i dobre samopoczucie.

Zabiegi zostały opracowane z największą precyzją i troską o szczegóły, by jak najlepiej zadbać o Twoją skórę i dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń. Skuteczność zawdzięczają połączeniu wiedzy i pasji z bogactwem najcenniejszych naturalnych składników: czystych glinek, ziół, kwiatów i szlachetnych olejów.

Zapraszamy także do strefy basenowej i saun, gdzie również możesz zadbać o zdrowie i urodę oraz wzmocnić efekty zabiegów pielęgnacyjnych.


 

Źródło: Aparthotel Czarna Góra
..................................................................................................................................................................................................

Sprawdź oferty Weekendowe w SPA - zobacz tutaj »